logocobudeMilan DECKER na Jizerské padesátce 2017


Info o akcích v Krchlebech v roce 2017


3.11. 2017 byla opět otevřena šKrchlebská hospoda. Roli nové spasitelky se ujala naše nová hostinská Lenka, které občas vypomůže její manžel Vlasta. A tak se pivo dál točí a akce se konají.

31.12. 2017 se v Krchlech skutečně uskuteční i tradiční Silvestr v Krchlebech. Bude v naší nové a velké hospodě, zachováme tak "komornější" atmosféru. I když díky DJ Čochtanovi zdá se býti toto tvrzení opravdovým aximoronem.

Stále platí, že připravujeme informační novinku, kterou chceme spustit někdy v průběhu roku 2018. Protože je někdy potřebné a pro vás dobré mít včas aktuální infomace, děláme na aplikaci, která umožní zasílát na regisstrované e-mailové adresy nebo telefonní čísla informace o akcích, změnách apod. Pokud nám zašlete svůj e-mail nebo číslo telefonu, budete dostávat pravildně minimálně 1x měsíčně informace, co se ve šKrchlebech děje, jaké připravujeme akce apod. Vše je pro vás zadarmo.
Váš kontakt (e-mail nebo telefonní číslo) kam chcete zasílat informace o akcích zašlete na e-mail: fox@krchleby.czSledujte i nadále tyto webové stránky a nebo Facebook

Okresní přebor v Krchlebech - výsledky a termínovou listinu najdete na stránkách FAČR

Bližšší informace k jednotlivým akcím najdete postupně na těchto webových stránkách a nebo na plakátech.

© Luboš Liška Fox

LLF

zpět na úvodní stránku